Beklenmedik bir geçiş. Mobil PUBG ve Metro Exodus Ekibi

0

Oyun endüstrisinde ani işbirlikleri nadirdir, ancak olurlar. Kısa süre önce PUBG Mobile ve Metro Exodus’un yaratıcıları bir ortaklık duyurdu. Bu, popüler mobil battle royale için gelecekteki güncellemelere yansıtılacaktır.

 

Tencent Games ve 4A Games arasında bir ortaklığın başladığını duyuran fragman, Metro Exodus’un oyun görüntülerini dilimlemekten oluşuyor ve oyunun en iyi oyunlarından çeşitli canavarları gösteriyor. Görünüşe göre, PUBG hayranları böyle bir şeye ipucu vermeye çalışıyorlar, ancak böyle bir işbirliği neyle sonuçlanacak – bu kısa videodan tahmin etmeye davet ediliyorlar.

Muhtemelen oyuncular, tanıdık ve çok arkadaş canlısı olmayan yaratıkların görüneceği bir tür özel oyun moduna sahip olacaklar. Modun eylemlerinin tematik bir yerde ortaya çıkması ve oyuncular Metro serisinin silahlarından bir kez daha ateş edebilmesi mümkün. Ancak bunlar sadece tahmin çünkü detaylar henüz resmi olarak açıklanmadı. Tüm detaylar yakın gelecekte açıklanmalı ve geçiş bir sonraki PUBG Mobile güncellemesinde görünebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku