Cüzdanlarınızı saklayın! Steam Sezonluk Satış Tarihleri ​​Açıklandı

0

Görünüşe göre Valve, RTX 30XX serisinden bir grafik kartı satın aldıktan sonra, oyuncuların oyunlar için paraya sahip olacaklarını gerçekten umuyor. SteamDB portalı, Steam’deki bir sonraki sezon satışlarının tarihlerini yayınladı. Veriler henüz doğrulanmadı, ancak gerçek gibi görünüyor.

 

Bir sonraki sezon satışının Cadılar Bayramı ile aynı zamana denk geleceği, korku ve canavarlar, zombiler, mistisizm vb. İle diğer oyunlara adanacağı varsayılıyor. Bu etkinlik 29 Ekim’den 2 Kasım’a kadar sürecek. Sonbahar ve kış indirimleriyle birlikte daha büyük promosyonlar sırasıyla Kasım ve Aralık sonunda başlayacak.

Steam’de olası satış tarihleri:

  • Cadılar Bayramı Steam İndirimi – 29 Ekim – 2 Kasım;
  • Steam’de Sonbahar İndirimi – 25 Kasım – 1 Aralık;
  • Steam Kış İndirimi – 22 Aralık – 5 Ocak.

Valve henüz satışların hiçbirini açıklamadı, ancak her yıl Steam’de çalışıyorlar. Bu arada, kullanıcılar bu hafta indirimli çeşitli oyunlar satın alabilirler. indirimli bir fiyata Dying Light, bir keçi simülatörü ve daha fazlasını dağıtan .

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku