Forza Motorsport, Xbox X Serisi İçin Yeni Fragman Yayınlandı!

Yazar: Buse Yıldız
77 Görüntülenme

Microsoft’un Xbox Series x oyun vitrini şu anda gerçekleşiyor ve sunumun tam ortasında Microsoft, Forza Motorsport franchise’ın Xbox Series X’e gideceğini doğruladı.tabii ki, Forza’nın Microsoft’un en büyük Birinci Taraf franchise’larından biri olduğu göz önüne alındığında, bu tür bir şeydi, ancak yine de bu onayın olması güzel.

Ne yazık ki, bugünün sunumunda bir sonraki Forza Motorsport oyununa gerçekten iyi bir göz atmadık. Bir dakikalık bir sinematik fragmanla duyuruldu ve videonun sol alt köşesindeki bir dipnot, çekimlerin “motorda yakalandığını” söylese de, çoğumuzun muhtemelen aradığı oyun görüntüleri değil.

Bunun Forza Horizon değil, ana hat Forza serisinde de yeni bir giriş olduğunu unutmayın. Forza Horizon daha rahat bir deneyim olsa da, mainline Motorsport serisi simülasyona daha fazla odaklanıyor. Bu yeni oyun için hiçbir başlık verilmedi – fragmanın sonunda sadece “Forza Motorsport” logosunu gördük – ancak bunun Forza Motorsport 8 olacağı mantıklı.

Oyun için de bir çıkış tarihi verilmedi, bu yüzden Microsoft’ta beklemeye devam ediyoruz ve bunun için de 10’u çeviriyoruz. Bir serbest bırakma penceresinin bile olmaması, bunun muhtemelen Xbox Series x için bir lansman Başlığı olmayacağını ve 2021’e girene kadar serbest bırakılamayacağını gösteriyor.

Bir sonraki Forza Motorsport oyunu hakkında daha fazla bilgi için beklemek zorundayız. Microsoft ve Turn 10 Studios’un bu konuda daha fazla bilgi paylaştığını size bildireceğiz, bu yüzden Xbox Series x oyun vitrininde bunun için ve daha fazlası için bizi izlemeye devam edin.

Related Posts

Yorum Bırak