Gmail, dokümanlar, Drive ve diğer Google hizmetleri yaygın aksamalardan etkilendi

Yazar: Buse Yıldız
63 Görüntülenme

Gmail, Drive, Docs, Meet, Groups, Chat, Keep ve Voice gibi bir dizi Google hizmeti hizmet kesintileri yaşıyor ve şirket G Suite durum Kontrol Panelinde rapor veriyor.

Gmail’deki ekleri hem kişisel hem de g Suite gmail hesaplarına yüklemek de dahil olmak üzere, Google hizmetlerinde dosya yüklemelerinin başarısız olduğunu doğruladık. Bazı durumlarda, sadece yeni bir e-posta veya cevap oluşturmaya çalışmak başarısız olur.

Google ilk olarak Gmail ile ilgili sorunları 1:29 am ET’DE araştırdığını söyledi. Daha sonra bir dizi sorunun resmi onayını verdi:

Gmail gönderme sorunları, kayıt sorunlarını çözme, Drive’da dosya oluşturma sorunları, yönetici konsolunda CSV kullanıcı yükleme sorunları, Google Sohbetinde mesaj gönderme sorunları, yeni sayfa ekleme siteleri, Kayıt sorunları, Sesli Posta sorunları

5: 40 ET’DE Google, Gmail hizmetinin “bazı” kullanıcılar için geri yüklendiğini ve geçici olarak “yakın gelecekte ” tüm kullanıcılar için sorunların giderilmesini beklediğini söyledi.”

Downdetector, Gmail ve Google Drive ile ilgili sorunlar için bir dizi rapor gösteriyor ve Twitter’da kullanıcıların YouTube’a video yüklemede sorun yaşadıklarına dair yaygın raporlar var. Downdetector’a göre, sorunlar küresel görünüyor.

Related Posts

Yorum Bırak