Godfall ön siparişleri artık açık. Yeni Nesil Loot Slasher Hikaye Fragmanını Alır [VİDEO]

0

Nextgen, oyuncuların beklentilerini aştı ve istikrarlı 4K oyun yerine, şu ana kadar sadece yeni oyunların fiyat etiketlerinde olmasına rağmen, Rus oyunculara aynı anda 5K’dan 8K’ya kadar sundu. PlayStation 5’in lansman sürümlerinden biri olan Godfall’ın yazarları ön siparişleri açtı: temel sürüm için 5719 ruble istiyorlar. Ancak aksiyon geliştiricileri sinematik bir hikaye fragmanı yayınladı.

 

Setteki ilk ilaveyle birlikte yaklaşan Godfall’un lüks baskısı 7129 rubleye mal olacak, ancak bu bir sonraki nesil için sınır değil. Başlangıçta başlığın en eksiksiz versiyonu olan Yükselmiş set 7,849 rubleye mal oluyor ve söz verilen DLC’ye ek olarak birçok kozmetik ürün içeriyor. Ön sipariş için bonus olarak, Borderlands’den Zer0 kılıcı da dahil olmak üzere daha fazla kostüm verilecek. Epic Games Store’da, yaklaşan aksiyon oyununun fiyatları 1999 ruble ile 2849 ruble arasında değişiyor.

Yakında çıkacak olan Godfall, muhteşem yakın dövüşlere ve Destiny serisi ve diğer cx formatlarında sürekli ekipman güncellemelerine vurgu yapan sözde bir yağmacı slasher. Oyun, 12 Kasım’da Epic Games Store’da PC’de piyasaya sürülecek ve 19 Kasım’da PlayStation 5’de prömiyeri bekleniyor. Daha sonra aksiyon filminin Xbox Series X’te piyasaya sürülmesi planlanıyor ancak zamanlaması bilinmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku