Google’ı yenmek. Android 11’deki ilk akıllı telefon vivo V20…

0

Geleneksel olarak Android’in en son son sürümüne sahip ilk seri gadget’lar haline gelen yeni Google Pixel akıllı telefonların duyurusunu beklemeden vivo, işletim sisteminin markalı cihazında kullanılabilirliğini duyurdu. Bu iddianın kanıtı, Google’ın kendi hizmetlerinden birinin veritabanında ve YouTube’daki yeni öğenin incelemelerinden birinde zaten ortaya çıktı.

Vivo v20

Markaya göre, Snapdragon 720G işlemciden güç alan orta bütçeli vivo V20, kutudan çıkar çıkmaz Android 11 ile dünyanın ilk akıllı telefonu oldu. İlgili işaret, Google Play Console hizmetinin veritabanında zaten göründü – diğer üreticilerin cihazları, yeni işletim sisteminin beta sürümlerini farklı bir montaj işaretiyle çalıştırıyor. Bu bilgi, cihazı paketinden çıkararak bir video yayınlayan YouTube kanalı GadgetIn’in yazarları tarafından da onaylandı.

Şirket temsilcileri , vivo V20 akıllı telefonlarının tamamının Android 11 işletim sistemi altında çalışacağını kaydetti . Bununla birlikte, satıcı, pazar koşullarına bağlı olarak, yeni üretici yazılımının yayınlanmasının sırayla gerçekleşeceği konusunda bir rezervasyon yaptı. Vivo V20 SE ve V20 Pro’nun da Android 11’i daha sonra alması bekleniyor.

Vivo v20

Kullanıcılar için, en son aygıt yazılımına sahip bir cihazın piyasaya sürülmesi, iki yıllık yerleşik güncelleme geleneği nedeniyle önemlidir – Android 11 çalıştıran bir akıllı telefon satın alarak, büyük olasılıkla “yeşil robot” un 12. ve 13. sürümlerini yüklemeyi bekleyebilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku