HUAWEI FreeGo Taşınabilir Hoparlör Satışa Çıkıyor

Yazar: Buse Yıldız
29 Görüntülenme

Yaz başlarında HUAWEI, FreeGo adlı taşınabilir bir Bluetooth hoparlörü tanıttı ancak yeni ürün duyurunun ardından satışa çıkmadı. Son olarak, aksesuarın orijinal tasarımı, perakende fiyatını açıklayan Çin çevrimiçi mağazalarında göründü.

 

HUAWEI FreeGo

HUAWEI FreeGo, 120 mm çapında, 31 mm kalınlığında ve 400 gram ağırlığında bir “yıkayıcı” şeklinde yapılmıştır. Sütun yalnızca yerleşik hoparlörleri değil, aynı zamanda ahizesiz kullanım modunda telefon görüşmelerini almak için kullanılmasına izin veren mikrofonları da aldı. Üreticiye göre yeni ürün 3 metrelik bir yarıçap içinde 360 ​​derece ses dağılımı sağlıyor.

Cihaz, yalnızca oynatmayı kontrol etmek, sesli asistanı etkinleştirmek ve aramaları cevaplamak için basılmayan, aynı zamanda sesi ayarlamak için döndürülebilen çok işlevli bir düğme ile donatılmıştır. Taşınabilir akustiğin özerkliği için, 15 dakikalık bir “yakıt ikmalinden” sonra 2 saat dinleme sağlayan, hızlı şarj işlevini destekleyen yerleşik bir pil sorumludur.

Sütun, NFC ve Bluetooth 5.0 modüllerinin yanı sıra bir USB Type-C bağlantı noktası aldı. Siyah ve Gümüş renklerinde HUAWEI FreeGo, 132 dolara Çin’de satışa sunuldu.

Related Posts

Yorum Bırak