Huawei’nin patenti, katlanabilir yeni bir akıllı telefonun tasarımını ortaya koyuyor

0

Bazı sızıntılara göre, ABD yaptırımları nedeniyle Huawei , yeni katlanabilir akıllı telefonunun satışlarını 2021 yılına kadar erteledi. Şirketin yeni katlanabilir akıllı telefon modelinin nasıl görüneceğine dair bir bilgi yok. Bununla birlikte, şirketin yeni patenti, akıllı telefonun tasarımı için bir seçenek sunuyor. Bu Letsgodigital tarafından bildirildi .

 

    Böylelikle firmanın patent fotoğraflarında yer alan akıllı telefon tasarımı, orijinal Mate X’in tasarımından tamamen farklı. Yani Mate X, dışa doğru katlanan geniş bir ekrana sahipken, şirketin yeni patentinde Galaxy Z Fold 2’yi anımsatan bir modelin görüntüleri yer alıyor. Patent fotoğraflarından da görülebileceği gibi akıllı telefon, neredeyse hiç çerçeve içermeyen geniş bir çerçeveye ve vücudun bir kısmını dışarıdan kaplayan ek bir ekrana sahip.

    Akıllı telefonun arka panelinde ayrıca optik yakınlaştırmalı teleskopik lensli bir kamera sistemi var. Diğer özellikler arasında dış ekranda ön kamera için bir çıkıntı ve dışarıda bir açma / kapama düğmesi ile parmak izi tarama teknolojisinin entegrasyonu yer alıyor. Patent, bu akıllı telefonun teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgi içermiyor. Huawei Mate X2’nin böyle bir tasarıma sahip olup olmayacağı bilinmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku