iPhone 12 Modelinin Pil Ömrü ve Çıkış Tarihi Hakkında Kötü Haberler Var!

Yazar: Buse Yıldız
90 Görüntülenme

APPLE, bu yılın ilerleyen saatlerinde en çok satan iPhone serisine yeni girişler başlatmaya hazırlanıyor. Ancak tedarik zincirinden gelen son fısıltılar, yolda iki hayal kırıklığı olabileceğini gösteriyor. Okumaya devam edin, böylece iyi hazırlanırsınız.

Apple sticks’in her zamanki sürüm programı ile birlikte, Eylül ayında bir sonraki iPhone duyurusuna kadar beklemek için uzun bir zaman kalmadı. Ve lansmandan önce, iki yeni söylenti ortaya çıktı ve ne yazık ki ikisi de hayranlar için iyi haberler sunmuyor.

İlk endişe verici güncelleme Macotakara’dan yeni bir raporla geliyor. Bu, bir dizi iPhone 12 modelinin Kasım ayına kadar ertelenebileceğini belirtiyor. Bu, iPhone 11 ve iPhone 11 Pro’nun geçen yıl raflara çarpmasından iki ay sonra. Macotakara, henüz habersiz Apple ürünleriyle ilgili raporlar söz konusu olduğunda oldukça güvenilirdir.

Gecikmiş bir Yayın tarihi haberi “birden fazla Çinli tedarikçiden bahsediyor. Tedarik zincirinden gelen fısıltılara göre, iPhone 12 Ekim ayının sonuna doğru duyurulabilir – böylece duyuru lansmanın kendisine daha yakın olur. Büyük bir açıklamadan sonra Apple, Ekim ayında sadece 4G iPhone 12’yi ve 5G özellikli iPhone 12 modellerini Kasım ayında piyasaya süreceğini iddia ediyor.

Gecikmeler, Çin’deki bir dizi tedarikçiyi üretim hatlarını kapatmaya zorlayan devam eden halk sağlığı krizinden kaynaklanıyor. Sadece bu değil, dünyanın dört bir yanındaki Apple çalışanları, virüsün yayılmasını durdurmak için uzaktan çalışıyorlar. Bunun çıkış tarihi üzerinde de bir etkisi olup olmadığı belirsizdir.

Related Posts

Yorum Bırak