Jim Carrey, Karantina sırasında Şişmanladığını ve Zoom röportajları için minnettar olduğunu söyledi

Yazar: Buse Yıldız
80 Görüntülenme

Pek çok temel olmayan işçi gibi, Jim Carrey de son birkaç ay içinde işsiz kaldı ve çok oturdu. Neyse ki, başka bir ruhtan ciddi bir sosyal mesafe kilometresi olan hiçbir yerin ortasında bir kabin var. Tek sorun mu? Karantinanın onu şişmanlattığını söylüyor.

Son zamanlarda Jimmy Fallon ile konuşan Jim Carrey, karantina kuralları gerçekleştiğinde, kelimenin tam anlamıyla dışarı çıktığını ve montana’da takıldığı bir kabin satın aldığını açıkladı. Şeylerin seslerinden, bu günlerde uzak konumundan çok fazla yakınlaştırma toplantısı yapıyor, ki bu iyi bir şey olduğunu söylüyor çünkü kilo alımı fark edildi.

Ama şişmanlıyorum. Sorun da bu zaten. Bu COVİD olayı sırasında şişmanlıyor musun? Biraz şişmanlıyorum. Başım asla kilo almıyor, bu da bu Zoom ortamı için harika. Ama evet, burada [beline bakar] Cracker Barrel restaurant’ın dışında sattıkları sallanan sandalyelerden bazılarını sipariş etmeyi sevmeye başladım. Biliyor musun? Ekstra geniş olanlar. O koca, geniş, tüm Amerikan kıçı için.

Beklendiği gibi, Jim Carrey genişleyen beline oldukça eğlenceli bir bakış atıyor, ancak Jimmy Fallon’un oynadığı Tonight Show’da neyse ki boynundan oldukça iyi göründüğünü söyledi. Bu nedenle, kilo alımı henüz işini etkilemedi, ancak tekrar film çekmeye başladığında egzersiz rutininin nasıl görünmesi gerektiğini kim bilebilir. Kameranın 10 kilo eklediğini duydum.

Aslında, bir ünlünün kilo alımı hakkında biraz alçakgönüllülükle açılmasını dinlemek biraz ferahlatıcıdır-ve Marvel ve aksiyon aktörlerinin her zaman çeşitli roller için giydikleri kaslardan bahsetmiyorum. Genel olarak, ağırlık, endüstrinin beklentileri göz önüne alındığında Hollywood’da dokunaklı bir konu olabilir, aynı zamanda halkın yorum yapma eğilimi de olabilir.

Aslında, aktörler genellikle roller için ağırlık koymak veya çıkarmak zorunda kalırlar. Bu bazen bir biyografik veya diğer projeler için gerekli olsa da, bu değişiklikler geçmişte aktörler üzerinde ücret alabilir ve almış olabilir. Ayrıca, Hollywood’un vücut imajı ile ilgili takıntısı var. Bu durumda, Jim Carrey açıkça kilo alımını çok ciddiye almıyor. Ve Cracker Barrel’daki herhangi birinin kilo alımıyla ilgili şakalarının açısını gördükten sonra üzülmesi durumunda, “o yeri sevdiğini ” söylüyor.”

Bu arada, Jim Carrey biraz kilo alan ünlülerden biri olsa da-ama görünüşe göre onu tekmeliyor ve karantinaya alıyor-diğer bazı ünlüler büyük bir şekle girmek için yalnız zaman kullanıyorlar. Rebel Wilson son zamanlarda sağlık yolculuğuyla ilgili birçok güncellemeyi paylaşıyor ve zaten önemli miktarda kaybetti. Sanırım günün sonunda, birkaç ay önce içine girdiğimiz küresel koşullarla başa çıkmanın yanlış ya da doğru bir yolu yok.

Jimmy Fallon’un oynadığı Tonight show’u hafta içi 11:35 et’de, sadece NBC’DE izleyebilirsiniz. Jim Carrey bir kitap yayınladı, ancak şaka son zamanlarda iptal edildi, programı geniş açık olacak. Sonunda 2022 için planlanan Sonic the Hedgehog 2’de büyük ekrana geri dönebilmesine rağmen.

Related Posts

Yorum Bırak