Johnny Depp’in eski Güvenlik Görevlisi, her zaman kaptan jack sparrow olduğunu ortaya koyuyor

Yazar: Buse Yıldız
86 Görüntülenme

Johnny Depp uzun zamandır yaratıcı sınırları zorlamayı seven eksantrik bir aktör olarak biliniyor. Edward Scissorhands’tan Karayip korsanlarına kadar, en iyi ve en unutulmaz karakterlerinden bazıları oyunculuğa olan sevgisinden ve bağlılığından doğmuş gibi görünüyor. Öyle olduğu gibi, Depp’in eski güvenlik görevlisi, Karayip Korsanları filminin setinde, temelde her zaman Jack Sparrow olduğunu söyledi.

Rick Wood, 2015 yılında Avustralya’da iken Johnny Depp ve Amber Heard’ın güvenlik görevlisi olarak işe alındı. O sırada Johnny Depp, beşinci Karayip Korsanları filmi “Dead Men Tell No Tales” filmini çekti. 9news Queensland’a göre, Rick Wood Johnny Depp’in performansını ilk elden gördü. İşte söylemek zorunda olduğu şey:

Karakterde kalıyor, bu yüzden kaptan jack sparrow-harika bir adam. Seni döven ve olmayan bir karısı ona kim Sanayi ve göremedim.

Rick Wood’un “kim bir eş-çırpıcı ve kim değil” hakkındaki ifadesi, Johnny Depp ve eski karısı Amber Heard arasındaki devam eden dramaya işaret ediyor. Johnny Depp, İngiltere’de Sun’a karşı bir iftira davası açtı ve Amber Heard’ın aktörü “eş-çırpıcı ” olarak nitelendirdiği iddialarıyla bir makale yayınladı.”Johnny Depp’in savunması, aktrise karşı asla şiddet kullanmamasıdır.

Tüm bunları bir kenara bırakırsak, Johnny Depp’in oyunculuk yöntemi hakkında biraz daha konuşalım. Eski güvenlik görevlisi, “Jack Sparrow her zaman ” olduğunu ortaya koyuyor, tamamen şaşırtıcı değil. Ne de olsa, en popüler rollerinden biri ve oyuncu her zaman Kaptan Jack Sparrow kostümünü tutmakla tanınıyor.

Jack Sparrow’un popülaritesi nedeniyle, birçoğu geçmişte Cry-Baby, Ed Wood ve Ichabod Crane gibi birçok unutulmaz rol oynamış olmasına rağmen, onu rezil korsanla ilişkilendiriyor.

Yine de, Karayip Korsanları’ndan sonra, Johnny Depp alışılmamış roller yapmaya daha fazla kaymış gibi görünüyor. Bazı rollerinde, oyuncu tamamen tanınmaz. Bu karakterlerin çoğu tartışmasız üstte ve biraz aptalca olsa da, Charlie ve çikolata Fabrikası’ndaki Willy Wonka’nın eşsiz tasviri gibi, hepsi aynı şekilde unutulmaz ve karaktere olan bağlılığına işaret ediyor gibi görünüyor.

2018’de Johnny Depp, nasıl davranılacağı hakkında biraz konuştu ve aktör olmak isteyen herkes için bazı temel oyunculuk tavsiyeleri verdi. Ama aynı zamanda oyunculuk yöntemine işaret edebilecek bir şey söyledi. “Oyunculuğun en zor kısmı sadece olmak-bir varlık durumunda olmak.”

Tabii ki, Johnny Depp için, bu durum bazen saçma bir makyaj ve eksantrik kostümlerde giyinmeyi gerektirir, aktörün zevk aldığı bir şey.

Related Posts

Yorum Bırak