PlayStation 5 için ön sipariş verildi. Gerçek, altın ve 10.000 $ karşılığında

Yazar: Buse Yıldız
19 Görüntülenme

Sony, PlayStation 5 için fiyat, çıkış tarihi ve ön siparişlerin başlaması konusunda hayranlarını karanlıkta tutarken, şirketin diğer ortakları o kadar da gizli değildi. Çok özel bir mağazada, şu anda yeni nesil bir konsol sipariş edebilirsiniz – ancak 10.000 $ ‘a kadar ve oldukça abartılı bir tasarımla.

İngiliz lüks markası Truly Exquisite müşterilere gerçekten eşsiz bir ürün sunmuştur: PlayStation 5 altın veya platin. Seçilen malzemeye bağlı olarak fiyat 10.253 $ ile 10.510 $ arasında değişmektedir. Set üstü kutu iki DualSense denetleyici ve bir 3D Pulse kulaklık ile birlikte gelir – bunlar ayrıca seçilen değerli metal kullanılarak dekore edilecektir. Komple bir seti karşılayamayanlar, aksesuarları ayrı ayrı sipariş ederek lükse dokunabilirler.

Toplamda, konsolun 250’den fazla benzersiz modelinin piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Şimdi ön sipariş verebilirsiniz , ancak bunun konsolun yarı fiyatına mal olması gerekecek. Mağaza kesin teslimat tarihini belirtmiyor, ancak değerli PlayStation 5’in Aralık-Şubat aylarında müşterilerine gideceğini varsayıyor.

Related Posts

Yorum Bırak