Red Dead Online ve GTA V Online Büyük Güncellemeler Yolda!

Yazar: Buse Yıldız
110 Görüntülenme

Rockstar, bu yaz hem Grand Theft Auto V hem de Red Dead Redemption II’nin çevrimiçi bileşenleri için büyük güncellemeler yayınlamayı planlıyor. İçerik akışı, oyuncuların 28 Temmuz’da indirebilecekleri Red Dead Online için “büyük” bir güncelleme ile başlıyor.

Rockstar, yamanın yeni bir frontier pursuit, rol ve outlaw pass eklediğini söylüyor. Stüdyoya göre, hayranların sorduğu çeşitli özellikleri ve hata düzeltmelerini de içerecek. Bu yaz daha sonra belirtilmemiş bir tarihte, GTA Online oyuncularının da sabırsızlıkla bekleyecekleri bir şeyleri olacak. Onun yaz güncelleme sunacak”… oyunun tadını çıkarabileceğiniz çok çeşitli deneyimlerden çeşitli yeni içeriklerin eğlenceli bir karışımı.”

Bu yılın ilerleyen saatlerinde Rockstar, hem GTA Online hem de Red Dead Online için başka bir yama seti yayınlayacak. İlk durumda, stüdyo gta Online için güncellemenin şimdiye kadarki en büyük olacağını ve şirketin soygunlara geri döneceğini ve oyuna yeni bir konum ekleyeceğini iddia ediyor. Bu arada, Red Dead Online oyuncuları rockstar’ın mevcut rolünü genişletmesini dört gözle bekleyebilir.

GTA Online’ın ne kadar popüler olmaya devam ettiği göz önüne alındığında, rockstar’ın bu başlığı desteklemeye devam etmeyi planladığını öğrenmek şaşırtıcı değil. Ancak, Red Dead Online farklı bir hikaye. Bugünün duyurusundan önce, Rockstar oyunu yaklaşık yedi ay içinde anlamlı bir şekilde güncellemedi ve bazı hayranların stüdyonun devam etmesinden endişe etmesine neden oldu. Polygon’un belirttiği gibi, oyuncular oyun içi Palyaçolar gibi giyinerek içerik kuraklığına dikkat çekmeye çalıştılar. Dublörün işe yarayıp yaramadığını söylemek zor, ancak bu oyuncular muhtemelen bugünün haberlerini aynı şekilde takdir edecekler.

Related Posts

Yorum Bırak