Rosamund Pike, James Bond Die Another Day Filmine Edilince Neler Olacağını Bilmediğini İfade Etti!

Yazar: Buse Yıldız
82 Görüntülenme

Her şimdi ve sonra, kayıt olduğunuz bu konser hayatınızın en büyük zorluğu gibi görünüyor. Aktör Rosamund Pike için, böyle bir an kariyerine etkileyici bir patlama ile başladı, 20.James Bond filmi Die Another Day’deki rolü, daha iyi ya da daha kötüsü için film dünyasına giriş olarak hizmet etti. Pike’ın Miranda Frost olarak performansı, aşağıda açıkladığı gibi, Bond dünyası hakkında tamamen karanlıkta olduğu gerçeğini göz önünde bulundurduğunuzda daha da dikkat çekici hale geldi:

Her şey benim için yeniydi — her şey. Bond filmlerinin etrafında çok fazla mitoloji var, üzerinde çok fazla Binicilik var, üzerinde çok fazla dikkat var, üzerinde çok fazla göz var — bunların hiçbirini gerçekten anlamadım.

Ew’ye bu girişte, Rosamund Pike muhtemelen dünyaya Die Another Day filmindeki ilk uzun metrajlı filminin hala zamanın zorluklarına dayanan bu filmin parçalarından biri olarak nasıl durduğuna dair en büyük ipucunu verdi.

Kendi günlerinde bile tartışmalı bir şekilde kamp yapan bir film olan Pierce Brosnan’ın 007 olarak görev yaptığı son giriş, Kasım 2002’de piyasaya sürülmeyi başaran neredeyse yirmi yıl içinde adil bir miktar sopa aldı. Ancak James Bond’un CGI glacier surfing’i ve Halle Berry’nin Bond Woman Jinx adlı bir başka etkileyici performansı arasında yer alan Pike, bir sırrı olan bir kadının buzlu tasviridir.

Başka bir gün ölmeyi görmeyen okuyucular için Spoiler, ancak Rosamund Pike’ın Miranda Frost, resmin kötü Bond Kadınıydı. MI6 için çalışan bir çift ajan olarak tanıtılan Frost, tüm zaman boyunca Toby Stephens’ın kötü adamı Gustav Graves ile gizlice ligdeydi. James Bond geleneğini çevreleyen Bu bilgi eksikliği ile Pike’ın Miranda’nın karakteriyle kendi yolunu oluşturmasına izin verildiğinden, sözlerini oldukça şaşırtıcı kılıyor. Sonuç, James Bond’a karşı ayak parmaklarına dayanabilen ve tuzağı uzman hassasiyetle yemleyen bir kötü adamdı.

Bazen, James Bond serisi gibi bir girişime öngörü olmadan girmek bir nimettir. Rosamund Pike için kesinlikle öyle görünüyor, çünkü ekranı süsleyen Bond kadınlarının yeni çağına kıyasla bile, Die Another Day karakteri son derece iyi durumda. Hatta, rosamund Pike’ın David Fincher’ın “Gone Girl” film uyarlamasında Amy Dunn olarak rol aldığı, kemerinin altında gizlice kötü niyetli bir Miranda olarak yaşadığı deneyimiyle, her zaman olması gereken bir şey olduğu söylenebilir.

Rosamund Pike şu anda Prime Video’da Akış için mevcut olan orijinal Amazon Radioactive filminde görülebilir.

Related Posts

Yorum Bırak