Ryan Reynolds, Gömülü Filminden Bir Sahneye Gizli Bir Cin Reklamı Ekliyor

Yazar: Buse Yıldız
80 Görüntülenme

Ryan Reynolds, psikolojik gerilim filmine geri dönüyor ve Aviation Gin için agresif bir ürün yerleşimi içerdiğinden emin oluyor.

Ryan Reynolds, gömülü filminden bir sahneye komik bir ürün yerleşimi ekliyor. Reynolds, Deadpool’un 2016’da prömiyeri ile yeni bir şöhret seviyesine ulaştı ve uzun zamandır beklenen çizgi roman uyarlaması rekorları kırdı ve eleştiriler topladı. Bununla birlikte, bir ağız ile Merc olarak ilk çıkışından önce, Reynolds türler ve ortamlar kapsayan bir dizi projede yer aldı.

Gömülü bu projelerden biriydi. Chris Sparkling tarafından yazılan ve Rodrigo Cortés tarafından yönetilen psikolojik gerilim filmi, Paul (Reynolds) adlı sivil bir kamyon şoförüne odaklandı. Irak’ta bulunan Paul, saldırıya uğradı ve ahşap bir tabutta diri diri gömüldü. Bir şişe ve bir çakmak da dahil olmak üzere onu sürdürmek için sadece birkaç öğe var. Sundance Film Festivali’nde ilk çıkışını yapan film, eleştirmenlerin son derece olumlu bir tepkisiyle karşılandı ve Reynolds ana performansı için övgüyle karşılandı. Artık Buried, Hulu’da yayın yapmak için kullanılabilir, Reynolds filmi sosyal medyada biraz mizahla destekledi.

Reynolds, Paul’un şişesinde teselli bulduğu bir sahnenin bir parçasını paylaşarak İnstagramında gömülü olduğunu yazdı. Bununla birlikte, aktörün imzasında ima ettiği sahne hakkında belirgin bir şekilde farklı bir şey var. Ayrıca, Buried ilk kez piyasaya sürüldüğünden bu yana on yıl içinde reynolds’un kamu profilinin nasıl değiştiğine şakacı bir şekilde işaret ediyor. Aşağıdaki reynolds’un yazısına bakın.

Pek ince, düzenlenmiş sahne Havacılık Cin için bazı ağır ürün yerleştirme içerir. Reynolds, 2018 yılında şirketin Başkanı ve sahibi oldu, marka için reklamlarda yer aldı ve reynolds’un son yıllarda katılaştığı snarky ve saygısız kişiliğe dayanan reklamlarla yaratıcı yönünü yönlendirmeye yardımcı oldu. Her zaman izleyicilere tanıdık bir yüz olmasına rağmen, ilk filminde 1993’te ortaya çıkmış olsa da, aktörün son başarıları onu kameranın önünde ve sahnelerin arkasında bir güç haline getirdi. Bu değişim, her ikisi de Reynolds tarafından yönetilen Free Guy ve Red Notice de dahil olmak üzere reynolds’un yaklaşan gişe rekorları kıran filmine yansıyor.

Ayrıca, gömüldüğü anıları andığı aktörün kendinden haberdar başlığına da yansıyor. Reynolds, Deadpool olarak tanınmadan önce bir aktör olduğunu şaka yaptı. Yıldızın filmografisine bakmak, ne demek istediğine ışık tutuyor. Reynolds düzenli ve sık sık çalışıyordu, tabii ki, Romantik komedilerden tefekkür dramalarına sıçradı. Bu süreçte Sandra Bullock ve Emma Stone gibi insanlarla çalışırdı. Ancak, farklı karakterlere uyum sağlayabilen tanınmış bir sanatçı olarak görev yaptığı zamandan beri, Reynolds, Hollywood dışındaki iş girişimlerine başlamasına yardımcı olan bir başarı yaşadı.

Related Posts

Yorum Bırak