Samsung CEO’su 2020 Yılında Çıkacak Model Sayısını Açıkladı!

Yazar: Buse Yıldız
87 Görüntülenme

Samsung’un Galaxy Unpacked 2020 için beş yeni cihazı var, şirketin yeni mobil iletişim şefi, Ağustos etkinliği öncesinde spekülasyonları artırdığını doğruladı. Bu ayın başlarında duyurulan Unpacked 2020’nin, Samsung’un kalem özellikli phabletinin en son iterasyonu olan yeni Galaxy Note 20’ye odaklanması bekleniyor. Ancak, sanal şovda başka neler olabileceği konusunda çok fazla tartışma vardı.

Örneğin, son söylentiler Samsung’un katlanabilir ürün yelpazesine odaklandı. Not 20’nin katlanabilir bir ekrana sahip olması beklenmiyor, ancak orijinal Galaxy Fold’un halefi olan Galaxy Z Fold 2, Ağustos 5 için bir olasılıktı. Bugün erken saatlerde sızıntılar ve hafta sonu Samsung’un teaser’ları bu olasılığı ikiye katladı.

Bugün Samsung’un resmi blogunda, mobil iletişim iş Başkanı ve Başkanı TM Roth, Samsung Electronics önümüzdeki ay kaç cihaz bekleyebileceğimizi açıkladı. Yeni mobil şef,” bu yaz Galaxy Unpacked’de beş yeni güç cihazı tanıtacağız ” dedi. “Bu cihazlar, nereye gidersek gidelim sorunsuz ve sürekli olarak akan yeni mobil deneyimlerin yenilikçisi olma vizyonumuzu sunuyor.”

Roh altı aydır rolde ve Samsung’un zorlu bir dönemle karşı karşıya olduğunu görüyor. Şirketin Galaxy S20 serisi için yüksek beklentileri vardı, ancak satışların iç tahminlere uymadığı yönünde öneriler vardı. Bu arada, mevcut pandemi ve onunla birlikte gelen ekonomik kriz, birçok kişinin 2020’de pahalı bir yükseltmeyi yeniden gözden geçirmesine neden oldu.

Tam olarak ne olacağını belirtmese de, Roh, Paketlenmemiş 2020’de bekleyebileceğimiz bazı form faktörlerini önermektedir. İşte, ister oyunda, ister yeni cihazlar “sorunsuz işlevselliği ile gücünü birleştirerek, evden ya da,” diye yazıyor. “Sonraki Normal, (ve kulaklarında, bileğindeki elinde bu cihazlar ile sonuna kadar yaşamak için gerekli güce sahip olacak.)”

Galaxy Note 20’nin yanı sıra phablet ailesini de oluşturması beklenen Note 20 Plus ve Note 20 Ultra’ya ek olarak, Samsung’un etkinliğinde Galaxy Z Fold 2’yi göreceğiz. Gayri resmi olarak kulağa sarılma şekli için “Galaxy Beans” olarak bilinen, ancak Galaxy Buds Live olarak piyasaya sürüldüğüne inanılan yeni bir kulaklık seti de 5 Ağustos’ta bekleniyor.

Sonra bilek var. Samsung, Galaxy Watch 3’e uzun zamandır beklenen resmi açıklamasını verecek ve giyilebilir cihazlarla ilgili çok sayıda sızıntının en sonuncusunda düzenleyici testlerden geçerken fark edildi.

Related Posts

Yorum Bırak