Samsung Galaxy Watch Satın Alınır Mı? [İnceleme]

Yazar: Buse Yıldız
74 Görüntülenme

Samsung’un parlak yeni Galaxy saatiyle kendinizi şımartmayı düşünüyorsanız, bu yüzden şimdi dalmak için çok iyi ve kötü bir zaman.

Galaxy Watch’a yatırım yapmak için daha iyi ya da daha kötü bir zaman olmamıştı. Samsung’un popüler teknoloji saati şu anda en düşük fiyatlardan birinde ve bir dizi perakendeci bu giyilebilir cihazın maliyetini düşürüyor ve bu da onu çok daha uygun fiyatlı hale getiriyor. Currys, şu anda bu cihazı sadece 279 £ ‘a düşüren ve orijinal fiyattan 40 £’ luk bir tasarruf sağlayan bir anlaşma duyurdu.

Ünlü mağaza, şimdiye kadarki en düşük fiyatlardan biri olan 46mm versiyonunu sadece £239 için stokluyor.

Bu açıkça son derece cazip bir indirim, ancak bu dijital saatin bu kadar düşük fiyatlarla satılmasının büyük bir nedeni olabilir.

Galaxy Watch’un yeni ve önemli ölçüde geliştirilmiş bir versiyonunun önümüzdeki ay piyasaya sürüleceği ve daha uzun pil ömrü, daha derin fitness takibi ve anormallikler için kalp ritimlerini izleme yeteneği de dahil olmak üzere birçok bonus özelliği ile gelebileceği söylentileri var.

Cihaz, Samsung’un Kore’de en son Galaxy Watch Active’in kan basıncı okumalarını gerçekleştirmesine ve bir şeyler yükselirse kullanıcıları uyarmasına izin veren bir güncelleme yayınlamasıyla kan basıncınızı bile kontrol edebilir.

Yan tarafta iki büyük düğmeli yeni bir tasarım da sızan görüntülerde ortaya çıktı ve daha hızlı ve daha güçlü bir işlemcinin dahil edilmesi gibi seçim yapmak için daha fazla dijital saat yüzü ortaya çıktı.

Şu anda yeni Galaxy Watch 3’ün resmi olarak ne zaman duyurulacağına dair resmi bir kelime yok, ancak daha sonra değil, daha erken olabilir.

Samsung, Ağustos ayında yeni akıllı telefonların ortaya çıkması muhtemel bir etkinlik düzenliyor ve bu da güncellenmiş bir saati göstermek için iyi bir zaman olabilir.

Ağustos ayında piyasaya sürülmesiyle, Samsung’un Apple’ın önünde olacağı ve ABD teknoloji firmasının yeni iphone’larını ve Apple Watch’u Eylül ayında ortaya çıkarması bekleniyor.

Samsung’un Paketlenmemiş etkinliği önümüzdeki ayın başlarında yapılacak ve en son Galaxy Note 20 ve note 20 Ultra telefonlarının ana etkinlik olması bekleniyor.

Bununla birlikte, söylentilerin her geçen gün artmasıyla birlikte, yeni Galaxy Watch ve Galaxy Buds Live kulaklıklarının da bu Paketlenmemiş açılış konuşması sırasında ortaya çıkabileceğini ve böylece heyecan verici bir akşam olabileceğini öne sürecek çok şey var.

Samsung’un Unpacked’i 5 Ağustos Çarşamba günü gerçekleşecek ve Express.co.uk bu etkinlikten gelen tüm haberleri olduğu gibi canlı olarak getireceğiz.

Related Posts

Yorum Bırak