Samsung ve Sony 4k TV’lerin Bowers & Wilkins’in güncellemeyi ortaya çıkardığı için endişelenmesi gerektiği gibi geliyor

Yazar: Buse Yıldız
99 Görüntülenme

Samsung ve Sony gibi köklü televizyon markaları, Bir kez daha Philips TV’lerin arkasındaki üretici ile bir araya gelen ve resim olarak sese çok fazla çaba sarf eden yeni bir panel yelpazesi sunan audio maestros Bowers & Wilkins’den yeni bir rekabetle karşı karşıya.

Bowers & Wilkins, lüks ses ürünleri ile tanınabilir, ancak firma, Samsung, Sony, Panasonic, Hisense ve daha fazlası ile rekabet etmek için daha fazla OLED televizyon ve daha küçük LCD panel televizyonlar getirmek için TP Vision ile ortaklığını genişletti.

Hollanda firması TP Vision ayrıca, Philips akıllı ampullerinizle senkronize edilebilen ve odadaki ışığı ekranda neler olup bittiğine uyacak şekilde ayarlayabilen popüler Ambilight serisi gibi Philips markalı TV’leri tasarlar ve dağıtır. Bowers & Wilkins, bir dizi OLED televizyonu başlatmak için 2018’te Amsterdam firması ile ortaklıklarını başlattı. B & W, TV için ses çözümü sağlar.

Bu, izleyicilerin düz ekran TV’nize takılmış bulacağınız normal teneke hoparlörden ciddi bir adım atması gerektiği anlamına gelir. Mükemmel Sonos Beam veya Sonos Arc gibi bir soundbar satın almak için hemen dışarı çıkmanız gerekmediğinden emin olabilirsiniz.

Bowers & Wilkins ve TP Vision, bu yılın ikinci yarısında Philips markalı yeni LED TV’leri piyasaya sürecek… ya da şu anda, aslında. Bunlar, daha önceki işbirliklerinden gördüğümüz tüm ses becerisine sahip olmalıdır. Yenilenen Ortaklık Anlaşmasının bir parçası olarak Bowers & Wilkins, kulaklarını TP Vision’dan daha uygun fiyatlı LCD televizyonlara da ödünç verecek.

2018 ortaklığının bir parçası olarak piyasaya sürülen ilk Tv’lerden biri olan Philips 65OLED984’ün fiyatları 2.799 sterlin seviyesinde olduğu için, birkaç daha uygun fiyatlı LCD TV yanlış gitmeyecek. Daha pahalı Oled’ler gibi, bu LCD paneller Dolby Vision ve HDR10+ formatlarını destekleyecektir.

Parmaklar, bu markalar arasındaki en son işbirliğinin mağaza raflarında görünmesi çok uzun sürmediğini belirtti. Sonuçta, milyonlarca insan koronavirüs salgını nedeniyle içeride daha fazla zaman harcadığından, netflix’te zoom veya boxset tıkınırcasına arkadaşlarınızla ve ailenizle bir sonraki film gecesine hazır ciddi bir yükseltmeye yatırım yapmak için mükemmel bir zaman gibi görünüyor.

Express.co.uk en son TV’ler geldiğinde tüm haberlere sahip olacaksınız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Related Posts

Yorum Bırak