Top Gun: Maverick ve A Quiet Place: Part II Yayın Tarihi Tekrar Ertelendi!

Yazar: Buse Yıldız
94 Görüntülenme

Dostum, bugün gecikmelerle dolup taştı. Daha önce, Mulan ve Avatar 2 de dahil olmak üzere bir dizi Disney filmi takvime aktarıldı ve Sony, Spider-Man: far From Home devamı 2021 Aralık ayına kadar ertelendi. Şimdi a Quiet Place: Part II ve Top Gun: Maverick’in bir kez daha ertelendiği söyleniyor.

Nisan ayının başında Paramount Pictures, a Quiet Place: Part II ve Top Gun: Maverick’in sırasıyla Eylül 4 ve Aralık 23 için yeniden planlandığını açıkladı. Pek çok gecikme gibi, bu tarih değişimleri de devam eden sağlık krizinden kaynaklanıyordu, ancak şu ana kadar kesildi ve bu hala her zamanki gibi bir sorun. Sonuç olarak, plan şimdi sessiz bir yer bırakmaktır: 23 Nisan 2021’de Bölüm II ve 2 Temmuz 2021’de Top Gun: Maverick.

Bu, şimdi sessiz bir yer: Bölüm II’nin orijinal çıkış tarihinden bir yıl sonra çıkacağı, daha önce yılın 20 Mart’ı için planlandığı ve hatta 8 Mart’ta dünya prömiyerini yapacağı anlamına geliyor. Top Gun gelince: Maverick, bir zamanlar, 12 Temmuz 2019’da çıkması gerekiyordu, ancak koronavirüs ile ilgili gecikmelerden önce, 26 Haziran 2020’de piyasaya sürülmek için güzel bir şekilde yerleştirilmişti. Oh, en azından bir yaz filmi olmaya geri döndü!

Tabii ki, yeni çıkış tarihleri ile yeni rekabet geliyor. A Quiet Place: Part II, Monster Hunter, the Asset, Ron’s gone Wrong ve Soho’da dün gece karşı karşıya gelecek, Top Gun: Maverick ise Minions: The Rise of Gru ile çatışacak. Bu sinematik sezonun nasıl ortaya çıktığı göz önüne alındığında, geleceğe sevgiyle bakmak ve önümüzdeki ilkbahar ve yaz aylarında büyük ekranda göreceğiniz şeyleri planlamak için bir hata yapılmayacaktır.

Top Gun: Maverick, selefinden a Quiet Place: Part II’DEN çok daha fazla ayrılırken, her iki devam filmi de kendi hayranlarından çok bekleniyordu. Ve başlangıçta Sinemalarda oynamak için tasarlanan birçok film, akış veya VOD sürümlerine geçerken, Paramount, büyük ekranda bir sonraki sessiz yeri ve Top Gun taksitlerini izleyen izleyicilere hala hevesli. Bu yüzden biraz daha sabırlı olmalısın.

Paramount’un bu gece açıkladığı diğer zamanlama değişiklikleri arasında 2 Temmuz 2021’den 3 Eylül 2021’e kadar hareket eden Jackass 4 ve 8 Nisan 2022’ye tarihlenen Sonic the Hedgehog 2 vardı. Sega’nın süper hızlı kahramanı olan netice, Mayıs ayının sonuna doğru resmi olarak duyurulurken, Jackass franchise 2013’ten beri bir tiyatro ayarından yoksundur.

A Quiet Place: Part II, Top Gun: Maverick ve Paramount’un diğer büyük yaklaşan sürümleri ile ilgili daha fazla güncelleme için CinemaBlend ile tekrar kontrol etmeye devam edin. Bu arada, kapsamlı rehberimizle son zamanlarda hangi filmlerin geciktiğini öğrenebilirsiniz.

Related Posts

Yorum Bırak