Yeni Need For Speed Oyunu Geliyor!

Yazar: Buse Yıldız
156 Görüntülenme

Need For Speed serisinin yeni oyunu 19 Haziran’da duyurulacak! Söz konusu oyun bu yılın en çok beklenen oyunları arasında yer alıyor.

Efsanevi yarış oyunu Need for Speed ‘in üretici firması EA Games Haziran ayının 3.haftasında düzenlenecek olan EA Play Live etkinliğinde serinin yeni oyununu duyuracak. Son olarak Need for Speed Heat oyunu ile karşımıza çıkan efsanevi seri yepyeni bir oyunla daha oyun severlerin karşısına çıkacak.

Serinin son yıllarda çıkan oyunları oyun severleri mutlu etse de serinin efsanevi oyunlarının başarılarını henüz elde edebilmiş değiller. Nitekim EA Games tarafından piyasaya sürülen ve gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan bir tanesi olarak görülen Underground 2 oyununun üstünde bir oyun daha üretilebilmiş değil. Most Wanted ile de gönüllerde taht kuran efsanevi oyun serisi yeni oyunu ile yarış oyunu severleri tatmin edecek gibi duruyor.

Yeni Need for Speed Oyunu 19 Haziran’da Duyurulacak!

EA Games ve Ghost Games stüdyolarının ortaklığı ile piyasaya sürülecek oyunun adı 19 Haziran’da düzenlenecek olan EA Play Live etkinliğinde duyurulacak.

Söz konusu oyunun adının ne olacağı merak konusu olurken, oyunun resmi olarak ne zaman piyasaya çıkacağı açıklanmadı. Otoriter oyun yorumcularına göre oyunun gelecek yıl PC, Playstation ve Xbox gibi platformlarda piyasa sürülmesi bekleniyor. Oyunun herhangi bir hikaye moduna veya senaryoya sahip olup olmadığı henüz belli değil. EA Games tarafından düzenlenecek olan etkinlikte oyun ile ilgili birçok detaya sahip olacağız.

“Youtube’da Nasıl Para Kazanılır ?” Konulu haberimizi okumak için tıklayın!

Related Posts

1 Yorum

Avatar
Arif 9 Haziran 2020 - 18:08

Mükemmel

Paylaş

Yorum Bırak